banner
banner

Filiżanki do biura: gładkie czy z firmowym logo?

Filiżanki do biura: gładkie czy z firmowym logo?

Picie kawy w biurze nie tylko sprawia, że pracujemy wydajniej, ale jest to swoisty rytuał, który towarzyszy rozmowom z klientem biznesowym lub w kręgu współpracowników. Niezbędne może okazać się zamówienie do firmy filiżanek. Szczególnie jeśli firmowy ekspres robi najlepsze espresso na świecie, warto mieć w kuchennej szafce naczynia, w których kawa smakuje najlepiej. Kupić można filiżanki gładkie i z firmowym logo. Które wybrać? Czy ich wygląd ma znaczenie dla pracowników i gości?

Cel, jaki mają spełnić filiżanki reklamowe

Jeśli filiżanki reklamowe mają służyć do picia kawy w biurze, do którego nie przychodzą klienci i partnerzy biznesowi, to kubki i filiżanki mogą, ale nie muszą mieć nadrukowanego logo. Sytuacja wygląda inaczej, gdy działalność firmy obejmuje rozmowy z kontrahentami i utrzymywanie relacji biznesowych. Wtedy zakup filiżanek reklamowych z nadrukiem może być dobrą opcją. Zamówić możesz je tutaj: . Kiedy jeszcze warto zamówić wersję ze zdobieniem?

  • Gdy dużo spotkań biznesowych odbywa się w biurze.
  • Kiedy firma ma w zwyczaju wręczać prezenty stałym klientom.
  • Mogą stanowić element prezentu świątecznego dla partnerów biznesowych.

Filiżanki reklamowe z logo sprawiają, że nazwa i kolory firmy stają się bardziej rozpoznawalne. Firma sprawia wrażenie dbającej o detale. Partnerzy biznesowi i osoby, które uczestniczą w spotkaniach w siedzibie firmy, czują, że mają przed sobą poważnego partnera do negocjacji i ustaleń. Wydaje się to nieprawdopodobne, jednak psychologia marketingu podaje wiele przykładów sytuacji, w jakich gadżety reklamowe wpływały na postrzeganie przedsiębiorstwa przez osoby z jego otoczenia. 

Logo – odbiera czy dodaje uroku filiżankom reklamowym?

Firmowe logo wcale nie musi sprawiać, że filiżanka straci na uroku. Dostępne są naczynia w różnych wielkościach i kształtach. Dopasować je można do wielkości i wyglądu logo. Jak będzie wyglądała całość, możesz zobaczyć na wizualizacji. Darmową prezentację efektu oferuje wiele firm, które zajmują się produkcją gadżetów reklamowych dla przedsiębiorstw i urzędów. Jeśli nie wiesz, jaki model filiżanki wybrać wyślij swoje logo i zapytaj o radę w Biurze Obsługi Klienta firmy, gdzie zamawiasz gadżety. Na pewno otrzymasz wskazówki bazujące na wieloletnim doświadczeniu firmy.  


Article Categories:
Gadżety · Marketing i reklama

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts