banner
banner

Notesy klejone bez okładki: całoroczny prezent reklamowy

Notesy klejone bez okładki: całoroczny prezent reklamowy

Istnieje wiele skutecznych narzędzi i taktyk marketingowych, z których można korzystać, by wzmacniać pozycje swojej marki. Artykuły promocyjne mają właśnie taki cel. Okazuje się, że umieszczenie nazwy marki na notesach i zadbanie o to, by znalazły się one w rękach odpowiednich odbiorców, może wywrzeć trwałe wrażenie na lata. Notesy klejone bez okładki (https://goodprinting.eu/notesy-klejone/) są na tyle uniwersalne, że pasują do każdej branży i można stosować je w całorocznych kampaniach reklamowych.

Notesy bez okładki są niepozorne, ale pomagają wzmocnić poparcie dla marki

Podarowanie klientom spersonalizowanego notatnika (nawet klejonego bez okładki) jako pamiątki z kwartalnego spotkania może pomóc w budowaniu wśród obecnych klientów postawy zwolenników marki. Łatwo można wyrywać z niego strony i można wykorzystywać go na różne sposoby. Nawet nie zdając sobie z tego sprawy, jeśli obdarowani klienci używają notesu podczas wewnętrznych spotkań biznesowych, wszyscy uczestnicy będą wielokrotnie widzieć Twoje logo.

Notes pozwala zapamiętać logo

Należy o promocji marki za pomocą notesów myśleć długofalowo: jeśli jeden z pracowników klienta będzie potrzebował podobnych produktów lub usług, które oferuje Twoja firma – prawdopodobieństwo, że pomyśli o Tobie, jest znacznie większe niż gdybyś nie wzmocnił nazwy swojej firmy za pomocą notesów klejonych bez okładki, które są lekkie i mieszczą się do aktówki.

Promocja firmy i wydarzenia dzięki bezpłatnym wejściówkom z notesem 

Wszyscy uwielbiają dobre darmowe imprezy biznesowe i wykłady. Jeśli organizujesz tego typu event, każdy z uczestników będzie robił notatki na temat wspaniałych wskazówek i porad, których im udzielasz – dlatego warto podarować im markowe notatniki. W zależności od budżetu lub wielkości imprezy można nawet spersonalizować notesy dla każdego uczestnika. To rozwiązanie sprawdza się przez cały rok. Robienie notatek z prelekcji jest częste na szkoleniach, konferencjach itp. Niewielu jednak uczestników pamięta o tym, by zabrać ze sobą coś do pisania. Można im pomóc i podarować notesy i długopisy, które przypomną im o naszej firmie.


Article Categories:
Marketing i reklama

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts