banner
banner

Słodycze reklamowe – czy sprawdzą się jako podziękowanie dla gości weselnych?

Słodycze reklamowe - czy sprawdzą się jako podziękowanie dla gości weselnych?

Słodycze reklamowe z podziękowaniami dla gości weselnych stają się coraz bardziej popularne na polskich przyjęciach. Choć oczywiście nie reklamują żadnej firmy, to nadruk wyraża słowa podziękowania dla przybyłych na uroczystość. Najpopularniejsze są migdały w lukrze, czekoladki i cukierki. Ozdobny papier sprawia, że słodycze stają się wyjątkowym prezentem. Coraz większą popularnością cieszą się również lizaki i figurki z czekolady. Idealne na weselną atmosferę lizaki w kształcie serca, które można przewiązać wstążką. 

Słodycze reklamowe czy weselne?

Aby wyrazić swoją wdzięczność gościom weselnym, można zrobić ciekawy prezent ze słodkich cukierków w czerwono-kremowej kolorystyce. Zmaówić można je tutaj: https://najtanszegadzety.eu/pl/c/SLODYCZE-REKLAMOWE/74. Mogą to być słodycze reklamowe — jednak, zamiast logo firmy należy umieścić symbol obrączek, serca lub kwiatów. Umieszczone w ozdobnym pudełku lub woreczku z organzy, będą wspaniale prezentować się na talerzach Twoich bliskich. Można wybrać także drobne cukierki w personalizowanych słoiczkach. To również świetny pomysł na podziękowanie dla gości.

Czekoladki z podziękowaniami ślubnymi

Mleczne czekoladki ślubne z imionami Młodej Pary to popularny sposób na podziękowanie gościom weselnym. Prezent może być zapakowany w złote opakowanie i ozdobiony eleganckim metalicznym napisem, który przyciąga uwagę. Czekoladki będą również idealnie pasować do naszego błyszczącego biało-złotego pudełka. Choć jest wiele sklepów, które oferują słodycze dla gości weselnych, to takie czekoladki można zamówić na stronach, które oferują słodycze reklamowe. Warto patrzeć przede wszystkim na cenę i możliwość personalizacji. 

Dodatki związane z weselem i ślubem zwykle wyceniane są jako droższe. Można więc zaoszczędzić, zamawiając cukierki reklamowe i tak je spersonalizować, by nadawały się na ślub. Krówki reklamowe lub inne cukierki niczym się nie różnią od tych sprzedawanych typowo jako podziękowanie dla gości weselnych. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na coś innego – w końcu zorganizowanie uroczystości wymaga niemałych wydatków. 


Article Categories:
Marketing i reklama

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts