banner
banner

Czy warto naprawiać sprzęt Apple?

Czy warto naprawiać sprzęt Apple?

Zbicie szybki w telefonie to jedna z najbardziej nieprzyjemnych rzeczy, jakie mogą się nam przytrafić. Zazwyczaj dzieje się to nagle. Jedna chwila nieuwagi i urządzenie upada ze stołu na podłogę drewnianą lub płytki. Zazwyczaj ani etui, ani szkło hartowane nie są w stanie tu pomóc. Twarde podłoże przy upadku może uszkodzić telefon. Jeśli Twój iPhone nie działa, to zawsze możesz wysłać urządzenie do GoRepair: https://gorepair.pl/serwis-apple. To autoryzowany serwis, który używa tylko oryginalnych części. 

Które serwisy stosują tylko oryginalne części podczas napraw?

Warto wybrać serwis, który współpracuje z producentem i wspiera go. W ten sposób można mieć pewność, że osoba, która wykonuje naprawę, postępuje zgodnie z ustalonymi wytycznymi i stosuje oryginalne części. Bardzo ważne jest, aby nie pozwolić naprawiającemu uczyć się na telefonie. Serwisant powinien być przeszkolony i mieć odpowiednią wiedzę, by naprawiać urządzenia Apple. Jeśli oddasz go w ręce kogoś z doświadczeniem, możesz być pewien, że naprawa zakończy się sukcesem i Twój smartfon lub laptop będzie z powrotem w użyciu w krótkim czasie.

Czy urządzenia Apple w ogóle warto naprawiać?

Apple jest liderem w branży smartfonów. Co sezon wypuszczamy na rynek nowy model telefonu komórkowego. Łatwiej jest kupić urządzenie, niż je naprawić. Jednak tylko z pozoru. Dobry punkt napraw przywróci nasze urządzenie niemal do pierwotnego stanu. Z pozoru serwis telefoniczny wydaje się być prostą usługą. Nie wystarczy jednak znać budowę mechaniczną każdego modelu. Dlatego też osoby zajmujące się serwisem telefonów muszą być na bieżąco z funkcjami nowych telefonów. Jedno jest pewne – naprawianie smartfonów jest dobre dla środowiska. Nie napędza konsumpcji i pokazuje, że istnieje zapotrzebowanie na sprzęt, który da się naprawić.

Gdy chcesz naprawić swojego iPhone’a…

Dobry punkt naprawy telefonów komórkowych wykona naprawę gwarancyjną na miejscu. Problem pojawia się, gdy telefon komórkowy zepsuje się przed upływem okresu gwarancji. W takiej sytuacji zazwyczaj sugeruje się odesłanie urządzenia do innego miejsca, tj. do serwisu telefonicznego współpracującego z firmą Apple. Może to zająć sporo czasu. Dostarczenie, naprawa i odesłanie urządzenia przez kuriera trwa zazwyczaj około 1,5 tygodnia roboczego. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy, która może naprawić produkt na miejscu, czyli np. GoRepair. Jest to rozwiązanie szybsze i wygodniejsze. Nie trzeba długo czekać i martwić się o to, czy telefon wróci w idealnym stanie.


Article Categories:
Gadżety · Technologia

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts