banner
banner

Smycze reklamowe do kluczy: 5 okazji, na które warto je zamówić

Smycze reklamowe do kluczy: 5 okazji, na które warto je zamówić

Smycze reklamowe (dostępne tutaj: https://najtanszegadzety.eu/pl/c/SMYCZE/292) to uniwersalne gadżety promocyjne. Może je zamówić każda firma i w dodatku są bardzo tanie. Wystarczy wybrać model, kolor i nadruk, by stworzyć przedmiot, który będzie miłym dodatkiem do zamówienia lub pamiątką z eventu. Kiedy jeszcze warto rozdawać smycze z logo firmy? Podpowiadamy 5 okazji — naszym zdaniem najlepszych — by promować swoją firmę w ten sposób. 

Targi branżowe

Rozdawanie smyczy z logo na targach pracy to świetny pomysł. Na pewno wyróżnimy się spośród innych stanowisk, ludzie nas lepiej zapamiętają… i wezmą coś, co dostali od nas do swoich domów. Prezenty reklamowe to świetna metoda, by przypomnieć klientom o istnieniu firmy. Póki będą mieli smycz w swoim domu, wpadnie ona im w ręce. Może przypną je do kluczy lub podarują swojemu dziecku. 

Smycz dla pracowników z okazji 10-lecia firmy

Rocznice powstania działalności warto obchodzić hucznie. Sam fakt, że firma przetrwała tyle lat i nieustannie się rozwija, jest znakiem, że jej produkty i usługi są chętnie wybierane. Warto podarować pracownikom prezent w postaci smyczy z logo firmy i hasłem jubileuszowym. Tym sposobem wiadomość o sukcesie firmy rozniesie się po okolicy. Warto zdecydować się na to, by firma mogła przetrwać kolejne 10 lat.

Smycz dołączona do zamówień

Warto podziękować klientowi, który wykonał w naszym sklepie zamówienie powyżej określonej kwoty. Do przesyłki można dołączyć smycz reklamową. To całkiem sympatyczny prezent i z perspektywy klienta bardzo miły gest od firmy. Na pewno ten fakt zostanie zapamiętany, i zadowolony kupujący jeszcze kiedyś dokona zakupu w tym miejscu.

Smycz dla stażystów

Warto rozdawać smycze reklamowe studentom, którzy przychodzą na staż do firmy. To miły gest i sprawdzony sposób na reklamę. Im więcej osób zobaczy nadruk na smyczy, tym bardziej skuteczne będzie to działanie marketingowe. Stażyści będą czuli się docenieni i będą mieli więcej zaangażowania w wykonywane obowiązki.

Konferencja

Konferencja to czas, kiedy gromadzi się spora liczba osób z jakiejś branży. Aby nowa firma mogła zaistnieć na rynku, powinna spróbować działań marketingowych właśnie podczas takiego wydarzenia. Może to być właśnie rozdawanie smyczy reklamowych. Daje to pewność, że docieramy do grupy osób zainteresowanych tematem. 

Smycze reklamowe do kluczy 5 okazji, na które warto je zamówić

Article Categories:
Gadżety

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts