banner
banner

Rollupy — czy mogą być tanim sposobem na reklamę?

Rollupy — czy mogą być tanim sposobem na reklamę?

Rollupy to forma reklamy, która może sprawdzić się w wielu sytuacjach. Przykładem mogą być targi lub konferencja branżowa. Rollup rozłożony za stanowiskiem firmy, dostarczy uczestnikom najważniejszych informacji i będzie się dobrze i profesjonalnie prezentował. Rollup warto uczynić dość uniwersalnym artykułem reklamowym. Choć sprawdzi się na jednorazowych eventach, to również świetnie będzie prezentował używany kilkukrotnie — powinien mieć wtedy informacje, które są aktualne. Totalna Reklama to agencja reklamowa, która tworzy materiały reklamowe dla firm i stawia na nowoczesność – https://totalnareklama.pl/produkcja-reklam/roll-up/. Warto zapoznać się z jej ofertą i poznać korzyści, jakie niesie ze sobą reklamowanie przedsiębiorstwa za pomocą rollupów. 

Rollupy — jaka jest ich cena?

Rollupy to solidne, duże zwijane reklamy, które można przenosić łatwo w różne miejsca. To ich główna zaleta. Różnić mogą się wielkością i jakości wydruku. Drukarnie internetowe oferują wydruk tego typu materiałów reklamowych w cenie od 70 do nawet 200 złotych. Totalna Reklama ma w ofercie różne warianty rollupów, które są korzystne cenowo. Dostępne jest kilka rodzajów i wymiarów — od klasycznych do tych dla klientów o wysokich wymaganiach. Warto zobaczyć wszystkie opcje i skontaktować się z agencją reklamową, jeżeli mamy jakieś pytania. Rollupy mogą być tanią reklamą — a z pewnością ta cena rozłożona jest w czasie, bo każdy egzemplarz może służyć nam bardzo długo. Dopóki się nie zniszczy i treść na nim nie przestanie być aktualna, to będzie stanowił świetną reklamę firmy.

Rollupy to reklama na lata

Rollup przypomina nieco plakat, ale stworzony został z innym przeznaczeniem. To zwijana reklama, którą nawet można wyczyścić z kurzu! To sugeruje, że warto zainwestować w rollup i rozłożyć go w firmie, jako ściankę reklamową. Może stanowić tło do wideokonferencji lub nagrań wideo na stronę, lub webinarów. Także może towarzyszyć nam na licznych targach, wydarzeniach branżowych, festynach, imprezach firmowych. Rollup możemy przechowywać w biurze i wyjmować wtedy, kiedy jest niezbędny. Może również być stale wyeksponowany w firmie — decyzja należy do nas. 

Rollupy — czy mogą być tanim sposobem na reklamę

Article Categories:
Marketing i reklama

Recent Posts

Related Posts


Popular Posts